Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger på skolens ledelse og administrativt personale og SFO.

Assentoftskolen
Skolevej 14
8960 Randers SØ
89 15 40 60
assentoftskolen@randers.dk

Skoleleder
Carsten F. Andersen
89 15 40 64
carsten.fredslund.andersen@randers.dk

Viceskoleleder
Inge Christensen
89 15 40 65
inge.christensen@randers.dk

Afdelingsleder
Lars Hansen
89 15 40 66
lars.hansen@randers.dk

Skolesekretær
Mette Schneider
89 15 40 68
mette@randers.dk

Distriktsserviceleder
Flemming Bundgaard Sørensen
89 15 40 72
flemming.bundgaard.sorensen@randers.dk

Pedel
Jens Iversen
89 15 40 73

Assentoftskolens SFO
Skolevej 14
8960 Randers SØ
89 15 40 61

SFO-leder
Mette Korreborg Poulsen
89 15 40 69
23 39 28 39
mette.korreborg.poulsen@randers.dk

Boblegruppen
(1. marts - 31. juni)
89 15 40 63

Assentoft Juniorklub
Skolevej 14
8960 Randers SØ
86 41 76 34

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.